Dievča v snehu

Danya Kukafka

Kým je človek, keď sa nikto nepozerá?

V coloradskom mestečku nájdu zavraždenú stredoškoláčku. Tamojší obyvatelia sú jej smrťou otrasení. Atmosféru plnú strachu a podozrení prežíva každý po svojom – dospievajúci Cameron, ktorý bol mŕtvou dievčinou posadnutý, spolužiačka Jade, ktorá ju nenávidela, i vyšetrujúci policajt Russ. Všetci sa navyše musia vyrovnať s vlastným životom a démonmi, ktorí ich sužujú. Každý z nich totiž skrýva nejaké tajomstvo. Kým je človek, keď sa nikto nepozerá?
Čítať viac
13,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 288
Dátum vydania 14.9.2018
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,42 kg
Jazyk slovenčina
EAN 9788056606247
Vek od 18
Typ kniha

Recenzia médii

Anet Zacharová

Welike Books Forever - Where do you go?

Debut americkej autorky, ktorá napriek svojej prvotine spracovávanými témami miery vysoko medzi zabehnuté vody sociálno-psychologických románov s významovým presahom, podobným napr. Ngovej dielu Vše, co jsme si nikdy neřekli. V akej miere si autorka udržiava štandart vyššie spomenutého, známejšieho diela a nakoľko sa inšpirovala, o tom ďalej. Pozitíva : - psychologizácia postáv + tempo : a...

Autor knihy

Danya Kukafka

Danya Kukafka

Danya Kukafka pochádza z Colorada a vášeň pre čítanie a písanie sa v nej prebudila už v detstve, ke´d sa zapojila do školskej súťaže o najlepšiu strašidelnú poviedku. Je absolventkou Gallatin School of Individualized Study na New York University. Pracuje ako pomocná editorka vo vydavateľstve Riverhead Books. Girl in Snow (Dievča v snehu) je jej prvý román. Autorka otvorene priznáva, že pre román Dievča v snehu našla inšpiráciu v knihe jeffreyho Eugenidesa Samovraždy panien, celkové vyznenie románu pripomína aj kultový seriál Twin Peaks.