Kozmetika hrou

Judita Klimentová

Vyrobte si svoju vlastnú kozmetiku. Stojí to za to!

Táto kniha je plná úžasných voňavých receptov, inšpiráciu na víkendovú večeru však nečakajte. Prináša totiž návody na výrobu čisto prírodnej kozmetiky, ktorá je v súlade s prírodou, netoxická a ekologicky šetrná. Priestor je venovaný aj detskej kozmetike a domácej drogérii – prípravkom na pranie, čistenie či dezinfekciu.

Autorka sa tejto téme venuje už niekoľko rokov. Bohaté skúsenosti, ktoré nazbierala, odovzdáva ďalej prostredníctvom svojho blogu a workshopov. To najzaujímavejšie teraz vybrala a pripravila pre vás.

Odhalíte tajomstvo esenciálnych olejov a byliniek a dozviete sa všetko o ich blahodarnom vplyve na naše telo. Zistíte, aké pomôcky a ingrediencie použiť a kde ich zohnať.

Vďaka názorným fotopostupom všetko zvládne aj úplný začiatočník.

Vyrobte si svoju vlastnú kozmetiku. Stojí to za to!

Čítať viac
11,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 200
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 2.11.2018
Formát 170x228 mm
Hmotnosť 0,64 kg
Jazyk slovenčina
Ilustrátor Michaela Doušová
Originálny názov Kosmetika hrou
Pôvodný jazyk čeština
EAN 9788056607350
Vek od 18
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Autor knihy

Judita Klimentová

Judita Klimentová

Judita Klimentová sa k výrobe domácich prírodných prípravkov dostala postupne cez zber byliniek a varenie domácich pochutín. Veľkým impulzom bolo, keď prvý raz vyrobila prírodné vegánskej mydlo. V roku 2008 našla na webe návod, ako ho vyrobiť, myšlienka ju nadchla a keďže bolo pred Vianocami, zatiahla do svojho skvelého plánu aj rodinu. Bola výrobou mydiel posadnutá a všade, kam chodila, o nich rozprávala. Až ju napokon kamarát prihlásil na vianočný trh v krtkovej kolónii a bolo treba vyrobiť mydiel viac. Tým sa odštartovalo celé zoskupenie D.I.Y. Snílci. Počas ciest po Indii sa dozvedela o využití indického korenia a olejov z hľadiska Ajurvédy a začala to spájať s masážami. Od roku 2014 vedie spolu so svojou skupinou kurzy výroby prírodnej kozmetiky, predáva suroviny a spravuje webové stránky.