Veterinár z Hope Green

Sheila Norton

Dojemný a inšpirujúci príbeh o jednoduchom i rušnom živote na vidieku. A o všetkom, čo prináša láska – k ľuďom či zvieratám.

Sam vždy snívala o práci so zvieratami...

No ako recepčná na veterinárnej klinike v Londýne nemá pocit, že je to to pravé. Z neistoty, či je život v rušnom meste naozaj pre ňu, sa rozhodne odísť k babke Peggy do tichej vidieckej dedinky, kde každý pozná každého. Čoskoro sa tam cíti ako doma.

Napriek idylickej atmosfére, vlniacim sa kopcom a rozprávkovému čaru však život v Hope Green vôbec nie je pokojný. Keď Sam spozná Joea, svojského a nevrlého miestneho veterinára, uvedomí si, že ho musí získať na svoju stranu. Lenže to sa ľahšie povie, ako urobí. Samin sen je na dosah, podarí sa jej však dosiahnuť ho alebo sa všetky okolnosti postavia proti nej?

Dojemný a inšpirujúci príbeh o jednoduchom i rušnom živote na vidieku. A o všetkom, čo prináša láska – k ľuďom či zvieratám.

Čítať viac
10,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 296
Dátum vydania 8.3.2019
Formát 120x190 mm
Hmotnosť 0,29 kg
Jazyk slovenčina
Originálny názov The Vets at Hope Green: Part One: Escape to the Country
Pôvodný jazyk angličtina
EAN 9788056609392
Vek od 18
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Recenzia médii

Drominicka

Drominickacita.sk - Veterinár z Hope Green

Vydavateľstvo Lindeni nie je na trhu dlho, ale všetky knihy, ktoré som doteraz čítala, sa mi páčili. Väčšinou šlo o detektívky či trilery. Tentokrát sa mi do rúk dostala romantika s názvom Veterinár z Hope Green autorky Sheily Nortonovej. Sam pracuje ako recepčná na veterinárnej klinike v Londýne. Po jednom rozhovore so svojim priateľom Adamom zisťuje, že každý z nich očakáva od budúcnosti niečo ...