Žena v kajute 10

Ruth Ware

Mysteriózny thriller s prekvapujúcimi zvratmi ako z kníh Agathy Christie. Klaustrofobický, napínavý a tajomný...

Ruth Ware: Žena v kajute 10 V tomto pekne upradenom príbehu, pripomínajúcom knihy Agathy Christie, Lo Blacklocková, žurnalistka, ktorá píše pre časopisy o cestovaní, práve dostala prácu, aká sa pritrafí raz za život: má stráviť týždeň na luxusnej výletnej lodi. Nebo je jasné, more pokojne, vyberaní hostia v dobrej nálade, keď sa výletná loď Aurora vydá na plavbu po malebnom Severnom mori. Spočiatku je pre Lo pobyt na lodi číra radosť: kajuty sú prepychové, večierky iskrivé a elegantní hostia zábavní. No ako sa týždeň chýli ku koncu, nebo sa zatiahne, palubu bičuje studený vietor a Lo sa stane svedkom desivej udalosti, ktorá jej pripomína hrôzostrašnú nočnú moru: jednu ženu zhodia cez palubu. Podľa záznamov však nikto z pasažierov na lodi nechýba, a tak sa loď plaví ďalej, akoby sa nič nestalo, napriek zúfalej snahe presvedčiť ľudí, že sa stalo niečo strašné. Prekvapivé zvraty v deji a tajomne krásne no klaustrofobické prostredie robia z tohto románu Ruth Ware skutočnú čitateľskú lahôdku.
Čítať viac
14,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 360
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 2.8.2019
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,48 kg
Jazyk slovenčina
EAN 9788056611777
Vek od 15
Typ kniha

Recenzia médii

Caroline Turazová

knihomolky.wordpress.com - Žena v kajute 10

Najnovší preložený román Ruth Ware nás zavedie do prostredia luxusnej lode plaviacej sa v severných vodách, ktorá skrýva obrovské tajomstvo. Podarí sa nám ho spolu s odvážnou novinárkou odhaliť? Novinárka Laura Blacklocková dostala ponuku, ktorá sa v jej brandži neodmieta. Má stráviť týždeň na úplne novej výletnej lodi Aurora Borealis. Aj keď jej okolie nie je zo začiatku presvedčené, aby sa da...

Autor knihy

Ruth Ware

Ruth Ware

Ruth Ware vyrástla v Sussexe na južnom pobreží Anglicka. Po absolvovaní manchesterskej univerzity žila určitý čas v Paríži, no potom sa vrátila do Británie. Pracovala ako čašníčka, predavačka kníh, lektorka angličtiny pre cudzincov a tlačová hovorkyňa. V súčasnosti žije s manželom a dvoma malými deťmi v Londýne. Vo svojej tvorbe sa sústreďuje najmä na psychologické krimi trilery, medzi najlepšie patria: In a Dark, Dark Wood, The Woman in Cabin 10, The Death of Mrs. Westaway.

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!