Gaštanko

Soren Sveistrup

i Pripravujeme

Znetvorené telo a figúrka z gaštanov. Čo majú spoločné?

Na predmestí Kodane nájdu zavraždenú ženu. Na mieste činu polícia objaví panáčika z gaštanov, na ktorom je odtlačok prsta patriaci zmiznutej dievčine, ktorej prípad bol dávno uzavretý. Krátko nato sa stane ďalšia vražda. Ďalšie znetvorené telo, ďalšia gaštanová figúrka. Vyšetrovatelia bojujú s časom, nepoznajú však motív a páchateľ sa s nimi neľútostne zahráva. Dokážu ho zastaviť, skôr než sa objaví ďalší panáčik? A ako s vraždami súvisí prípad zmiznutej školáčky?
Čítať viac
15,99 € Odporúčaná cena
Expedujeme od 18.11.2019

Informácie

Žáner triler
Počet strán 472
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 22.11.2019
Formát 148x210 mm
Jazyk slovenčina
Prekladateľ Adrián Takáč
EAN 9788056613740
Vek od 15
Typ kniha

Autor knihy

Soren Sveistrup

Soren Sveistrup

Soren Sveistrup je medzinárodne úspešný scenárista. Študoval scenáristiku na Dánskej filmovej škole a titulom bakalára zavŕšil štúdium histórie a literatúry na Kodanskej univerzite. Jeho seriál The Killing ( v češtine uvedený pod názvom Zločin alebo Vražda) bol ocenený výročnými cenami profesijných organizácií i filmových festivalov a britskou Televíznou cenou BAFTA za najlepší zahraničný seriál. Práva na vydanie jeho románového debutu KASTANJE MANDEN (Gaštanko), 2019, boli predané do 29 krajín.

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!