Hra na Vikingov

Helen Russell

Dve sestry a jedna dovolenka v Škandinávii, ktorá všetko zmení.

Dve sestry Jedna dovolenka v Škandinávii, čo všetko zmení Vyčerpaná mama Alice Rayová si rada myslí, že má všetko pod palcom – veď v kufri auta má ŠTYRI tašky na prežitie! Ale keď sa kolosálne znemožní v práci, pristane na sestrin návrh, aby si urobila prepotrebnú dovolenku. No nie je to dovolenka v luxusných kúpeľoch, ako Alice dúfala – namiesto toho sa ocitne v Dánsku pánubohu za chrbtom. V stredisku, kde sa učí „ako byť Vikingom“. Naučia sa konečne sestry spolu vychádzať alebo vo svojom vnútri objavia bojovníčky, čo ich naučí lepšie bojovať?
Čítať viac
13,49 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 360
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 26.4.2019
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,39 kg
Jazyk slovenčina
Originálny názov Gone Viking
EAN 9788056610190
Vek od 15
Typ kniha

Recenzia médii

Marek Zákopčan

marekzakopcan.sk - Sever nemusí byť len temný a chladný

Recenziu knihy Hra na Vikingov začnem doslova povrchne - od obálky. Mäkká väzba jej svedčí, hoci vo väčšine prípadov dávam prednosť pevnej. Je odolnejšia, trvácnejšia a viac poslúcha, keď otvorenú knihu položíte na stôl. Tu mi to však nevadilo, vzhľadom na žáner a príbeh vydavateľstvo Lindeni zvolilo správnu formu. Na prvý pohľad jednoduchá grafika v sebe tiež skrýva viacero pre dej dôležitých prv...

Autor knihy

Helen Russell

Helen Russell

Helen Russell je britská žurnalistka, spisovateľka a hovorkyňa. Začala pracovať ako dopisovateľka pre The Sunday Times, Take a Break a editorka AllAboutYou.com. Potom pracovala pre Top Sante, Tatler Asia, Grazia a Sky. V roku 2010 začala pracovať pre časopis Marie Claire ako editorka marieclaire.co.uk. V súčasnosti píše pre časopisy a noviny na celom svete: Stylist, The Times, Grazia, Metro a The Wall Street Journal. Je dopisovateľkou Guardianu a píše články aj pre Telegraph. Helenina prvá kniha A Year of Living Danishly – odhalenie tajomstiev najšťastnejšej krajiny na svete, vyšla v roku 2015 a stala sa bestsellerom, bola publikovaná v 20 krajinách. Jej druhá kniha Leap Year vyšla v roku 2016 a jej debutový román Gone Viking v roku 2018. Jej ďalšou knihou bude The Atlas of Happiness, mal by vyjsť v novembri 2018.