Hra na Vikingov

Helen Russell

Dve sestry a jedna dovolenka v Škandinávii, ktorá všetko zmení.

Dve sestry Jedna dovolenka v Škandinávii, čo všetko zmení Vyčerpaná mama Alice Rayová si rada myslí, že má všetko pod palcom – veď v kufri auta má ŠTYRI tašky na prežitie! Ale keď sa kolosálne znemožní v práci, pristane na sestrin návrh, aby si urobila prepotrebnú dovolenku. No nie je to dovolenka v luxusných kúpeľoch, ako Alice dúfala – namiesto toho sa ocitne v Dánsku pánubohu za chrbtom. V stredisku, kde sa učí „ako byť Vikingom“. Naučia sa konečne sestry spolu vychádzať alebo vo svojom vnútri objavia bojovníčky, čo ich naučí lepšie bojovať?
Čítať viac
13,49 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 360
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 26.4.2019
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,39 kg
Jazyk slovenčina
EAN 9788056610190
Vek od 15
Typ kniha

Autor knihy

Helen Russell

Helen Russell

Helen Russell je britská žurnalistka, spisovateľka a hovorkyňa. Začala pracovať ako dopisovateľka pre The Sunday Times, Take a Break a editorka AllAboutYou.com. Potom pracovala pre Top Sante, Tatler Asia, Grazia a Sky. V roku 2010 začala pracovať pre časopis Marie Claire ako editorka marieclaire.co.uk. V súčasnosti píše pre časopisy a noviny na celom svete: Stylist, The Times, Grazia, Metro a The Wall Street Journal. Je dopisovateľkou Guardianu a píše články aj pre Telegraph. Helenina prvá kniha A Year of Living Danishly – odhalenie tajomstiev najšťastnejšej krajiny na svete, vyšla v roku 2015 a stala sa bestsellerom, bola publikovaná v 20 krajinách. Jej druhá kniha Leap Year vyšla v roku 2016 a jej debutový román Gone Viking v roku 2018. Jej ďalšou knihou bude The Atlas of Happiness, mal by vyjsť v novembri 2018.

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!