Ži a nechaj žiť

Hendrik Groen

i Pripravujeme

Nový príbeh od autora bestselleru Tajný denník Hendrika Groena.

Čo by ste urobili, keby ste mohli začať úplne odznova?

Arthur Ophof is svoj život predstavoval predsa len inak. Túžil precestovať svet a neviazane si užívať vo veľkom štýle. Namiesto toho pracuje vo veľkoobchode s hygienickými potrebami a trávi hodiny v dopravných zápchach na ceste do práce a späť. Na úpadok svojho bezdetného manželstva sa už iba stoicky prizerá. Ešteže je tu piatkový golf s troma priateľmi, kde sa môže trochu odviazať. Arthur práve oslávil päťdesiatku a čas sa mu nemilosrdne kráti. No keď ho jedného dňa zamestnávateľ nečakane prepustí a podarí sa mu zhrabnúť kráľovské odstupné, z ničoho nič sa mu otvoria skvelé vyhliadky na úplne nový život. Zbaviť sa všetkého, čo si v ňom nechce ponechať, však nebude úplne jednoduché...
Čítať viac
12,99 € Odporúčaná cena
Expedujeme od 23.9.2019

Informácie

Počet strán 272
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 27.9.2019
Formát 130x200 mm
Jazyk slovenčina
Prekladateľ Zoran Oravec
EAN 9788056612743
Vek od 15
Typ kniha

Autor knihy

Hendrik Groen

Hendrik Groen

Hendrik Groen je pseudonym holandského autora, ktorý stojí za knihami Tajný deník Hendrika Groena a Ži a nechaj žiť. Jeho pravá identita je len predmetom špekulácií v médiách. Jeho humoristický román o osemdesiatročnom starčekovi zachytávajúci s ostrou a napriek tomu láskavou a úsmevnou iróniou každodenný život v amsterdamskom domove dôchodcov si získal srdcia čitateľov po celom svete.

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!