Všetky tvoje prednosti

Colleen Hoover

Môže prežiť veľká láska s dokonalým začiatkom medzi dvoma nedokonalými ľuďmi? Román o krachujúcom manželstve a jednom starom, zabudnutom sľube, ktorý by mohol byť schopný ho zachrániť.

Môže prežiť veľká láska s dokonalým začiatkom medzi dvoma nedokonalými ľuďmi?

Quinn a Graham si navzájom prisahali lásku, veriac, že všetky nepriazne osudu prekonajú spoločne. To bol sľub, ktorý si dali v deň svadby. Dokonalú lásku však ohrozuje nedokonalé manželstvo. Životy manželov sa od seba vzďaľujú, sny o založení rodiny sa stávajú nedosiahnuteľnými. Obaja začínajú pochybovať o význame svojho vzťahu. Prestať či neprestať bojovať za spásu manželstva, ktoré malo trvať večne? Spomienky, chyby a tajomstvá, ktoré si vybudovali v priebehu rokov, ich trhajú od seba. Budúcnosť závisí od plnenia sľubov z minulosti.

Román o krachujúcom manželstve a jednom starom, zabudnutom sľube, ktorý by mohol byť schopný ho zachrániť.

Čítať viac
11,99 € Odporúčaná cena
Nedostupné

Informácie

Počet strán 320
Dátum vydania 18.10.2019
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,35 kg
Jazyk slovenčina
EAN 9788056613405
Vek od 18
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Recenzia médii

Drominička

Drominickacita.sk - VŠETKY TVOJE PREDNOSTI

Po psychologickom trileri a detektívke som dostala čitateľskú chuť na romantiku. Pred časom mi moja (nielen) knižná kamarátka Veronika odporučila knihu Všetky tvoje prednosti od Colleen Hooverovej. Keďže máme podobný čitateľský vkus, dala som na jej odporúčanie. Quinn s Grahamom sú manželmi už niekoľko rokov. Ich zoznámenie bolo nevšedné, ale aj napriek tomu si k sebe našli cestu. Verili, že i...

Autor knihy

Colleen Hoover

Colleen Hoover

Colleen Hoover je úspešnou autorkou mnohých románov, ktoré kraľovali stĺpčekom predajnosti. Tri roky po sebe získala cenu Goodreads Choice Award za najlepšiu romantiku. V roku 2015 spolu so svojou rodinou založila Bookworm Box, online kníhkupectvo, ktoré funguje ako mesačné predplatné kníh s podpisom autora či autorky. Všetky zisky z neho každý mesiac putujú rôznym charitatívnym organizáciám, aby pomohli ľuďom v núdzi. V slovenčine jej vyšli romány Všetky tvoje prednosti a Verity. Colleen Hoover žije v Texase so svojím manželom a ich tromi chlapcami. Navštívte jej stránku www.colleenhoover.com.