Fáma

Lesley Kara

Triler o tom, aká smrteľne nebezpečná môže byť obyčajná fáma...

Keď Joanna začuje pred školou svojho syna šokujúcu fámu, nemieni ju šíriť ďalej. Jedna bezstarostná poznámka však vedie k druhej... a teraz sa to už nedá vrátiť. Rozšíri sa fáma, že notoricky známa vrahyňa, ktorá v detstve spáchala surový zločin, žije nový život so zmenenou identitou v Joanninom prímorskom mestečku. Tak kto je tá kriminálnička, čo sa skrýva medzi nimi? Všetky ženy v mestečku sú zrazu podozrivé.
13,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 288
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 28.2.2020
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,43 kg
Jazyk slovenčina
EAN 9788056615904
Vek od 15
Typ kniha

Recenzia médii

Veronika Krištofovičová

kniznica_u_veron - Fáma

Joanna sa z Londýna presťahuje so synom do malého mestečka Flintstead. Spojí tak príjemné s užitočným, pretože v malom mestečku žije aj jej matka, ktorá jej sem tam pomôže so synom. Jedného dňa počuje pred školou jej syna fámu (známa vrahyňa žije so zmenenou identitou vo Flintsteade), ktorú neskôr podporí a “pošle ďalej” a tým spustí sled udalostí, ktoré môžu viesť k tragédii. • Skôr by som knih...
Lili Darknight

Lili-darknight.blogspot.cz - Ukrýva sa medzi nami vrahyňa?

Pozná to azda každý z nás – tie náhodné klebety, ktoré sa dozvedáme o sebe alebo o svojich blízkych. Tie, ktoré niekedy nevedomky šírime aj my, lebo nikdy nevieme, kto vie ako udržať tajomstvo. To je to, čo ma nalákalo na čítanie tejto knihy. Tá známosť toho motívu, pretože to je niečo každodenné, lenže v prípade tejto knihy vybičované do extrému, pretože mestom sa začne šíriť fáma, že medzi obyva...

Autor knihy

Lesley Kara

Lesley Kara

Lesley Kara je absolventkou kurzu „Writing a Novel“ na Faber Academy. Vyštudovala angličtinu a PGCE na Greenwichskej univerzite. Predtým pracovala ako zdravotná sestra a sekretárka, neskôr sa stala prednášateľkou a manažérkou ďalšieho vzdelávania. Žije na pobreží severného Essexu.

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!