Mapa dní - Neobyčajné deti slečny Peregrinovej

Ransom Riggs

Prekrásny nový svet, nepredstaviteľné hrozby a dobrodružstvo, ktoré sa len začína! Ďalší príbeh z bestsellerovej série.

Nová kniha v celosvetovo úspešnej sérii vás zavedie do Ameriky plnej neobyčajných detí!

* Prvá kniha novej trilógie.

* Po prvý raz s plnofarebnými fotografiami.

* Túto knihu môžete čítať aj bez znalosti predchádzajúcich dielov.

„Každý, kto hľadá nového Harryho Pottera, sa musí začítať do série Neobyčajné deti slečny Peregrinovej!“ CNN

Prekrásny nový svet, nepredstaviteľné hrozby a dobrodružstvo, ktoré sa len začína!

Jacob Portman sa vracia na rodnú Floridu, kde naňho číhajú ďalšie tajomstvá, nové odhalenia i odveké záhady. Našťastie sú tu s ním aj slečna Peregrinová, Emma a ďalší neobyčajní priatelia. Chlapec, ktorý sa vždy považoval za vydedenca, má pomôcť neobyčajným čo najnenápadnejšie splynúť s obyčajnými.

Neboli by to však neobyčajní, keby nenatrafili na zvláštnu stopu, ktorá ich privedie k Jacobovmu starému otcovi Abeovi. Objavia opustený podzemný bunker i zatajovanú minulosť. Jacob zisťuje, že po dedovi zdedil oveľa viac, ako si myslel. Že s jeho menom a postavením je spätých mnoho tajomstiev a poslaní.

V stávke je tak omnoho viac než kedykoľvek predtým! Jacob sa s priateľmi ocitá v neznámom svete neobyčajných na šírom Americkom kontinente – vo svete, kde nerozhodujú ymbrynky a neplatia takmer nijaké pravidlá. Vo svete, ktorému nikto z nich nerozumie.

Čítať viac
16,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 496
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 6.11.2020
Formát 132x208 mm
Hmotnosť 0,69 kg
Jazyk slovenčina
Číslo dielu 4
Originálny názov A Map of Days
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Martina Fedorová
EAN 9788056618059
Vek od 13
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom a prebalom

Ďalšie tituly z rady "Neobyčajné deti slečny Peregrinovej"

Recenzia médii

Ivana Zacharová

sietovka.sk - Podivuhodné deti slečny Peregrinovej

V roku 2015 sa mi úplnou náhodou dostala do rúk kniha Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej. Zaujali ma dobové fotografie aj anotácia, tak som sa pustila do čítania. Knihu som zhltla za dva večery a neskôr mi ju pripomenula reklama na rovnomenný film. Ten ma sklamal. Nadlho som na silný príbeh plný napätia a nezvyčajného tajomna zabudla. Až nedávno ma prebudil a informácia, že vydavateľstv...

Autor knihy

Ransom Riggs

Ransom Riggs

Ransom Riggs vyrastal na Floride, no teraz je jeho domovom kraj neobyčajných detí Los Angeles. Bol vychovaný na pravidelnom prísune strašidelných príbehov a britskej komédii, čo pravdepodobne vysvetľuje, prečo píše takéto prazvláštne romány. Jeho séria o deťoch slečny Peregrinovej sa stala celosvetovým bestsellerom a vznikol podľa nej fantastický film. Patria do nej romány Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej, Bezduché mesto, Knižnica duší a Mapa dní. Autora môžete nájsť na Twitteri a Instagrame @ransomriggs.