Strieborná cesta
P

Strieborná cesta

Stina Jackson

i Pripravujeme

Aj tá najtemnejšia cesta sa raz skončí.

Pred tromi rokmi sa stratila Lelleho dcéra v odľahlej časti severného Švédska. Lelle strávil tri nasledujúce letá jazdiac po Striebornej ceste pod polnočným slnkom, zúfalo hľadajúc stratenú dcéru, seba samého a spasenie. Medzitým do mesta prichádza sedemnásťročná Meja s nádejou na nový začiatok. Je v rovnakom veku, ako bola Lelleho dcéra, dievča na prahu dospelosti. Aj na Meju striehnu na tomto izolovanom mieste temné nebezpečenstvá. Keď pomaly prichádza jeseň, životné osudy Meje a Lelleho sa pretnú takým desivým a tragickým spôsobom, aký si ani jeden z nich nevedel predstaviť.
Čítať viac
13,99 € Odporúčaná cena
Expedujeme od 20.4.2020

Informácie

Počet strán 280
Dátum vydania 24.4.2020
Formát 130x200 mm
Jazyk slovenčina
EAN 9788056616338
Vek od 15
Typ kniha

Autor knihy

Stina Jackson

Stina Jackson

Stina Jackson (nar. 1983) pochádza z mesta Skellefteå v severnom Švédsku a iba pre desiatimi rokmi sa presťahovala do Denveru v Colorade. Tam napísala svoj debutový román Strieborná cesta, ktorý sa okamžite stal bestsellerom a získal niekoľko ocenení. Stina Jackson sa svojím prvým románom etablovala ako nová vychádzajúca hviezda severskej detektívnej literatúry. Román Strieborná cesta získal tieto ocenenia: Tha Glass Key – najlepší škandinávsky detektívny román 2019 The Book of the Year Award – 2019 Swedish Academy of Crime Writers Award – Najlepší švédsky detektívny román 2018 V roku 2018 sa román dostal aj do užšej nominácie na The Storytell Awards a The Crimetime Specsavers Awards.

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!