Deväť brestov
P

Deväť brestov

Robert Bryndza

i Pripravujeme

Robert Bryndza je pripravený dobyť svet ďalším bestsellerom. Predstavuje v ňom Kate Marshallovú, ženu s temným tajomstvom a so silným zmyslom pre spravodlivosť.

(Deväť brestov, anotácia) Robert Bryndza je pripravený dobyť svet ďalším bestsellerom. Na scénu prichádza vyšetrovateľka Kate Marshallová, ktorá zažila kruté poníženie a teraz musí bojovať nielen o svoju povesť, ale aj o holý život... Kate Marshallová bola vychádzajúcou hviezdou londýnskej metropolitnej polície. Mladej ambicióznej vyšetrovateľke sa podarilo chytiť obávaného sériového vraha známeho pod prezývkou Kanibal z Deviatich brestov. Jej úspech sa však čoskoro zmenil na nočnú moru a Kate zakúsila traumu, zradu aj verejnú potupu. Jej nádejná kariéra sa napokon skončila nevídaným škandálom. Od týchto nešťastných udalostí uplynulo pätnásť rokov. Kate prednáša na univerzite a vedie pokojný život na anglickom pobreží, keď do jej života opäť vtrhne zločin. Na scéne sa objavil imitátor Kanibala z Deviatich brestov, ktorý chce zavŕšiť jeho krvavé dielo...
Čítať viac
14,49 € Odporúčaná cena
Nedostupné

Informácie

Žáner triler
Počet strán 376
Dátum vydania 1.11.2019
Formát 130x200 mm
Jazyk slovenčina
EAN 9788056613597
Vek od 15
Typ kniha

Autor knihy

Robert  Bryndza

Robert Bryndza

Robert Bryndza (* 1979 Lowestoft, Veľká Británia) je britský spisovateľ a scenárista. Meno za slobodna Sutton. Vyštudoval prestížnu Guilford School of Acting v Londýne. V roku 2007 napísal divadelnú hru Branko & Branka, v ktorej sám hral a s veľkým úspechom ju predstavil na medzinárodnom divadelnom festivale v Edinburgu. V kariére scenáristu pokračoval v Los Angeles. Jeho prvotina sa volá The Not So Secret E-mails Of Coco Pinchard. Momentálne žije so svojím slovenským manželom Jánom na striedačku medzi Londýnom a Nitrou. Spolu napísali knihu Mrcha Hollywood - 2012.

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!