Dokonalé prekvapenie

Sophie Kinsella

Bestseller podľa NEW YORK TIMES • Vtipný a citmi nabitý román, ktorý preniká do podstaty manželstva a hovorí o tom, ako nás môžu prekvapiť tí, o ktorých si myslíme, že ich najlepšie poznáme.

Bestseller podľa NEW YORK TIMES • Vtipný a citmi nabitý román, ktorý preniká do podstaty manželstva a hovorí o tom, ako nás môžu prekvapiť tí, o ktorých si myslíme, že ich najlepšie poznáme.  Sylvia a Dan prežijú v manželstve desať pekných rokov. Každý sa venuje svojej práci a majú spolu krásne dvojčatá. Tak si rozumejú, že vedia navzájom dokončiť svoje vety. Ich manželstvo je šťastné a myslia si, že sa dokonale poznajú, až kým sa ich lekár náhodou nezmieni o tom, že prežijú spolu ďalších šesťdesiatosem rokov. Vtedy vypukne panika. Rozhodnú sa, že si manželstvo oživia rôznymi prekvapeniami a zábavou. No napriek dobrému úmyslu – od nečakaných darčekov, rande v reštaurácii a sexi fotografií – je výsledok komický, niekedy až smiešne tragický. Popritom sa odhalí jeden škandál z minulosti ich rodiny. Vtedy začínajú pochybovať, či jeden druhého naozaj tak dobre poznajú. Sophie Kinsella dokonale rozvila svoje postavy, píše ako vždy jasne, s vtipom a pre ňu charakteristickým šarmom. Jej román je humorným portrétom manželstva – jeho úskalí, pohodlia aj komplikácií. Autorka v ňom opisuje najhlbšie vrstvy vzťahov a citov, ktoré čakajú na odhalenie.            
Čítať viac
14,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 368
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 17.4.2020
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,49 kg
Jazyk slovenčina
Prekladateľ Miriam Ghaniová
EAN 9788056616246
Vek od 15
Typ kniha

Autor knihy

Sophie Kinsella

Sophie Kinsella

Sophie Kinsella je autorka bestsellerov, ktoré sa predávajú po celom svete. Napísala ich veľa a najobľúbenejšia je séria o nakupovaní (Shopaholic). Napísala aj sedem bestsellerových románov pod menom Madeleine Wickhamová (jej pravé meno). Žije striedavo v Londýne a na vidieku s manželom a rodinou. Môžete navštíviť jej internetovú stránku www.sophiekinsella.co.uk a nájdete ju aj na facebooku na www.facebook.com/SophieKinsellaOfficial. Môžete ju sledovať aj na twitteri (Twitter@KinsellaSophie) a na instagrame (Instagram@sophiekinsellawriter).

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!