Mamaveda

Kolektiv

Svieži nový pohľad do sveta tehotenstva a rodičovstva

Svieži nový pohľad do sveta tehotenstva a rodičovstva

Kniha MAMAVEDA prináša fascinujúce fakty a praktické rady týkajúce sa všetkých aspektov moderného rodičovstva. Prevedie vás obdobím od začiatku tehotenstva cez pôrod až po starostlivosť o dieťa počas jeho prvých troch rokov a obsahuje aj kapitolu o plánovaní ďalšieho dieťaťa.

Kráčate po ceste, ktorá vám prinesie nové skúsenosti, možnosti, emócie a hlavne lásku. Bude to bezpochyby krásne, ale aj náročné. Bez ohľadu na to, či ste tehotná prvý, druhý alebo tretí raz, ešte vždy sa môžete dozvedieť mnoho nových a zaujímavých informácií.

Dočítate sa, čo sú rodičovské inštinkty a hniezdenie, čo robí bábätko v brušku celý deň a ako sa postupne vyvíja jeho telíčko. Iste vás zaujíma, ako bude prebiehať pôrod a čím si ho môžete uľahčiť. No a keď sa vaše dieťatko narodí, určite vám pomôžu rady o dojčení, kúpaní či uspávaní. V tejto knihe tiež nájdete nápady na pestrý jedálniček, ukážeme vám, ako stimulovať a zabaviť dieťa a ako predísť záchvatom hnevu či separačnej úzkosti.

Či už hľadáte ideálny darček pre budúcich rodičov, alebo komplexnú knihu pre svoje vlastné potreby, MAMAVEDA je pre vás tá pravá.

Čítať viac
19,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 256
Dátum vydania 19.3.2021
Formát 195x233 mm
Hmotnosť 0,811 kg
Jazyk slovenčina
Originálny názov The Pregnancy and Baby Book
Pôvodný jazyk angličtina
EAN 9788056621318
Vek od 15
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom