Diabolský ostrov

Nicolas Beuglet

Autor bestsellerov Výkrik a Komplot opäť vystavuje svoju hlavnú hrdinku neľútostnej skúške. Prichádza s ďalším napínavým príbehom, ktorý bravúrne spája skutočné historické udalosti s najnovšími vedeckými poznatkami.

Nikdy ste ani na okamih nezapochybovali, že viete všetko o človeku, ktorého poznáte celý život?

Inšpektorka osloskej polície Sarah Geringënová na to nemala dôvod, kým nezačala vyšetrovať okolnosti šokujúcej smrti svojho dovtedy nenápadného otca. Telo Andrého Vassiliho našli v jeho pracovni posypané bielym práškom, so zmrzačenými končekmi prstov a s tajomným kľúčom v žalúdku. Bude to kľúč k vyriešeniu celého prípadu? Sarah sa po prepustení z väzenia, kam sa dostala po poslednom prípade, okamžite vydáva po stopách, ktoré jej zanechal vrah. Namiesto odpovedí však nachádza iba nové otázky o skutočnej minulosti blízkeho človeka, ktorý nikdy neprejavil lásku k svojej rodine. Sarah pri odhaľovaní jeho temného tajomstva netuší, že okrem kariéry policajtky je od začiatku v stávke aj jej vlastný život.

Autor bestsellerov Výkrik a Komplot opäť vystavuje svoju hlavnú hrdinku neľútostnej skúške. Prichádza s ďalším napínavým príbehom, ktorý bravúrne spája skutočné historické udalosti s najnovšími vedeckými poznatkami.

Čítať viac
12,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Žáner román
triler
Počet strán 224
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 16.4.2021
Formát 145x205 mm
Hmotnosť 0,4 kg
Jazyk slovenčina
Originálny názov L’Île du Diable
Pôvodný jazyk francúzština
Prekladateľ Zuzana Szabóová
EAN 9788056621752
Vek od 18
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Ďalšie tituly z rady "Inšpektorka Sarah Geringënová"

Recenzia médii

knizny.zavislak - Diabolský ostrov

Dobre, priznávam! Na jednej strane ma to potešilo, pretože to bolo svižné a dej rýchly. Nevlieklo sa to, autor prechádzal rovno do akcie. Ale v tomto prípade by som tam chcela ešte pár strán navyše, aby som mohla byť ešte chvíľu v tejto sérii. Plus, nevadia mi až tak omáčky od tohto autora, takže mi je ľúto, že ich tu nie je až tak veľa. Beuglet prichádza zas s originálnym prepojením vedeckého ...

Autor knihy

Nicolas Beuglet

Nicolas Beuglet

Nicolas Beuglet je francúzsky spisovateľ a scenárista. Svoj prvý román Le premier crâne publikoval v roku 2011 pod pseudonymom Nicolas Sker. Pracoval aj na jeho seriálovej podobe. Svoju druhú knihu z roku 2016, mrazivý triler Výkrik, vydal už pod svojím vlastným menom. Tento detektívny príbeh sa zaoberá zdanlivou samovraždou v psychiatrickej liečebni a je inšpirovaný skutočnými udalosťami. V slovenskom jazyku vyšli aj jeho ďalšie romány Komplot a Diabolský ostrov.