Diabolský ostrov

Nicolas Beuglet

Autor bestsellerov Výkrik a Komplot opäť vystavuje svoju hlavnú hrdinku neľútostnej skúške. Prichádza s ďalším napínavým príbehom, ktorý bravúrne spája skutočné historické udalosti s najnovšími vedeckými poznatkami.

Nikdy ste ani na okamih nezapochybovali, že viete všetko o človeku, ktorého poznáte celý život?

Inšpektorka osloskej polície Sarah Geringënová na to nemala dôvod, kým nezačala vyšetrovať okolnosti šokujúcej smrti svojho dovtedy nenápadného otca. Telo Andrého Vassiliho našli v jeho pracovni posypané bielym práškom, so zmrzačenými končekmi prstov a s tajomným kľúčom v žalúdku. Bude to kľúč k vyriešeniu celého prípadu? Sarah sa po prepustení z väzenia, kam sa dostala po poslednom prípade, okamžite vydáva po stopách, ktoré jej zanechal vrah. Namiesto odpovedí však nachádza iba nové otázky o skutočnej minulosti blízkeho človeka, ktorý nikdy neprejavil lásku k svojej rodine. Sarah pri odhaľovaní jeho temného tajomstva netuší, že okrem kariéry policajtky je od začiatku v stávke aj jej vlastný život.

Autor bestsellerov Výkrik a Komplot opäť vystavuje svoju hlavnú hrdinku neľútostnej skúške. Prichádza s ďalším napínavým príbehom, ktorý bravúrne spája skutočné historické udalosti s najnovšími vedeckými poznatkami.

Čítať viac
12,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Žáner román
triler
Počet strán 224
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 16.4.2021
Formát 145x205 mm
Hmotnosť 0,4 kg
Jazyk slovenčina
Číslo dielu 3
Originálny názov L’Île du Diable
Pôvodný jazyk francúzština
Prekladateľ Zuzana Szabóová
EAN 9788056621752
Vek od 18
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Ďalšie tituly z rady "Inšpektorka Sarah Geringënová"

Recenzia médii

knizny.zavislak - Diabolský ostrov

Dobre, priznávam! Na jednej strane ma to potešilo, pretože to bolo svižné a dej rýchly. Nevlieklo sa to, autor prechádzal rovno do akcie. Ale v tomto prípade by som tam chcela ešte pár strán navyše, aby som mohla byť ešte chvíľu v tejto sérii. Plus, nevadia mi až tak omáčky od tohto autora, takže mi je ľúto, že ich tu nie je až tak veľa. Beuglet prichádza zas s originálnym prepojením vedeckého ...

Autor knihy

Nicolas Beuglet

Nicolas Beuglet

Nicolas Beuglet je francúzsky spisovateľ a scenárista. Svoj prvý román Le premier crâne publikoval v roku 2011 pod pseudonymom Nicolas Sker. Pracoval aj na jeho seriálovej podobe. Svoju druhú knihu z roku 2016, mrazivý triler Výkrik, vydal už pod svojím vlastným menom. Tento detektívny príbeh sa zaoberá zdanlivou samovraždou v psychiatrickej liečebni a je inšpirovaný skutočnými udalosťami. V slovenskom jazyku vyšli aj jeho ďalšie romány Komplot a Diabolský ostrov.