Sám sebe šéfom

Všetko, čo potrebujete vedieť o práci na voľnej nohe

Rachel Bridge

Máte už po krk vysedávania v korporáte alebo ste práve vyšli zo školy? Alebo chcete začať konečne pracovať „pre seba“?

Práca na voľnej nohe je potom pre vás tou pravou voľbou. Môže priniesť viac osobnej slobody, kontroly nad vlastným časom, zábavy, uspokojenia a dokonca aj peňazí, než sa na prvý pohľad zdá.

Ale ako začať?

Ako všetko rozbehnúť tak, aby to fungovalo?

Na aké problémy si dať pozor?

Táto kniha vám na fascinujúcej ceste krok za krokom ukáže, ako pracovať pre seba efektívne, spokojne a s pocitom naplnenia. Obsahuje praktické rady a informácie, príklady zo života a kľúčové tipy ako začať. Zistíte, či je práca na voľnej nohe pre vás tou správnou cestou, ako sa rozbehnúť a na čo nezabudnúť. Ako prekonať prekážky a odpor – nielen v praktických veciach, ale aj na osobnej, finančnej či emocionálnej úrovni.

Či ste momentálne zamestnaní a rozhliadate sa po novej práci, alebo začínate skúmať svoje možnosti po dokončení školy, či už dokonca pracujete na voľnej nohe a hľadáte návod alebo sprievodcu, ako to robiť lepšie – TÁTO KNIHA JE URČENÁ PRÁVE VÁM!

Čítať viac
11,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 200
Dátum vydania 18.6.2021
Formát 145x205 mm
Hmotnosť 0,28 kg
Jazyk slovenčina
Originálny názov How to work for yourself
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Nikoleta Račková
EAN 9788056622421
Vek od 18
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Autor knihy

Rachel Bridge

Rachel Bridge

Rachel Bridge je spisovateľka, publicistka a lektorka. Vyštudovala ekonómiu na univerzite v Cambridgei. Pracovala pre denník The Sunday Times, dnes sa viac venuje knihám a prednáškam. Zameriava sa na sebarozvoj a napísala osem kníh. Jej poslednou publikáciou je titul Sám sebe šéfom. Jej prácu môžete sledovať na jej Twitteri: @rachelbridge100