Odložené prípady: Cesta 9

Tina Frennstedt

Druhá samostatná kniha série Odložené prípady, ktorú inšpirovali skutočné nevyriešené zločiny v oblasti Malmö a Ősterlanu.

Cesta 9 je druhá samostatná kniha série Odložené prípady, ktorú inšpirovali skutočné nevyriešené zločiny v oblasti Malmö a Ősterlenu.

Kontroverznú umelkyňu – výtvarníčku nájdu mŕtvu pri majáku v Národnom parku ráno na Veľký piatok. Neďaleko jej tela polícia objaví zvláštny nezvyčajný druh hliny. Ukáže sa, že ten istý druh hliny sa našiel aj pri tele brutálne dobodaného mladého klaviristu pred pätnástimi rokmi.

Hlavná detektívka oddelenia odložených prípadov Tess Hjalmarssonová a jej kolegyňa Marie Erlingová však nevedia nájsť nijakú ďalšiu súvislosť medzi oboma prípadmi a hrozí, že ak prípad nevyriešia, celé ich oddelenie zrušia.

Medzitým neznáma žena, matka dvoch detí, začne mať podozrenie, že jej manžel nie je tým, za koho ho doteraz považovala…

Čítať viac
17,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Žáner triler
Počet strán 440
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 17.12.2021
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,56 kg
Jazyk slovenčina
Číslo dielu 2
Originálny názov Cold Case Sweden: Väg 9
Pôvodný jazyk švédčina
Prekladateľ Katarína Uhríková
EAN 9788056624401
Vek od 18
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom a prebalom

Ďalšie tituly z rady "Odložené prípady"

Recenzia médii

knihomolky.wordpress.com - Odložené prípady: cesta 9

Na pokračovanie krimisérie Odložené prípady som sa vďaka vydarenému úvodu nesmierne tešila. Aj Cesta 9 prináša neskutočne mrazivý, napínavý a pútavý príbeh inšpirovaný skutočnými udalosťami zo Švédska. Tentokrát nás autorka prenáša do obdobia veľkonočných sviatkov. Ráno na Veľký piatok totiž objavia mŕtvolu kontroverznej umelkyne, ktorá svoj obraz vytvorila s použitím svojej poslednej menštruačn...

Autor knihy

Tina Frennstedt

Tina Frennstedt

Tina Frennstedt Žije v Södermalme, v Štokholme. Patrí medzi najúspešnejšie švédske krimi reportérky. Pracovala ako editorka správ v novinách Svenska Dagbladet, krimi reportérka v Expressene a v súčasnosti je manažérkou vysielania Crime Central, televíznej produkcie Expressenu, ktorá sa zameriava na súčasný zločin. Žije v Södermalme, v Štokholme. Za svoj debut Nezvestná získala ocenenie The Crimetime Awards. Tento krimi román odštartoval jej úspešnú sériu Odložené prípady.