Život bez mlieka

Alisa Fleming

Dokonalý sprievodca pre váš nový bezmliečny život!

Existuje veľa dôvodov, prečo sa zaobísť bez mliečnych výrobkov. Možno čelíte alergiám alebo neznášanlivosti laktózy. Možno máte problémy s akné, trávením, dutinami alebo s ekzémom – všetky preukázateľne súvisia s konzumáciou mliečnych výrobkov. Možno hľadáte dlhodobú prevenciu chorôb, zníženie hmotnosti alebo pomoc pri prechode na rastlinnú stravu.

Kniha Život bez mlieka vám ukáže, ako na to!

Nech už je váš dôvod akýkoľvek, kniha Život bez mlieka je základným arzenálom informácií, ktoré potrebujete na zmenu stravovania. Táto kompletná príručka a kuchárska kniha bude vaším dôležitým spoločníkom, ktorý vám pomôže pochopiť, ako mliečne výrobky ovplyvňujú váš život a ako ich môžete vylúčiť zo svojho života a zlepšiť svoje zdravie – bez pocitu, že niečo obetujete.

Čítať viac
24,90 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 528
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 1.12.2023
Formát 170x243 mm
Hmotnosť 1 kg
Jazyk slovenčina
EAN 9788056636992
Vek od 18
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Autor knihy

Alisa Fleming

Alisa Fleming

Alisa Fleming je zakladateľkou online magazínu godairyfree.org Od narodenia má silnú alergiu na mliečny proteín, čo ju viackrát priviedlo na pohotovosť. Preto sa v dospelosti rozhodla uľahčiť život všetkým, ktorí trpia rovnakým ochorením alebo intoleraciou na mliečne výrobky. Pracovala ako redaktorka a editorka pre rôzne magazíny o zdraví a jedle. Sledovať ju môžete aj na sociálnych sieťach @godairyfree