Vinnetou A1/A2 (NJ-SJ)

nemčina / slovenčina

Jana Navrátilová

Učte sa po nemecky s legendárnym apačským náčelníkom Vinnetouom!

Dvojjazyčná kniha pre začiatočníkov

Pre výučbu upravila Jana Navrátilová

Učte sa po nemecky s legendárnym apačským náčelníkom Vinnetouom!

Tento najstatočnejší indiánsky bojovník vás prevedie svojím dobrodružným svetom, kde majú všetci ľudia rovnakú cenu, kde dobro víťazí a zlo je vždy potrestané.

V knihe nájdete skrátenú verziu príbehu Winnetoua, jeho pokrvného bieleho brata Old Shatterhanda a statočného lovca Old Firehanda. Títo traja muži sa postavia proti Parranohovi, zlodejskému náčelníkovi kmeňa Ponkov, aby pomstili smrť milovanej Ribanny.

Príbeh je spracovaný pre začiatočníkov a mierne pokročilých čitateľov, ktorí si chcú vyskúšať, ako si poradia so súvislým textom v nemčine. Slovenský zrkadlový preklad umožní záujemcom obratom skontrolovať, či cudzojazyčnému textu správne porozumeli.

Prežite príjemné chvíle nad príbehom neohrozených hrdinov, pre ktorých verné priateľstvo, česť a spravodlivosť boli nadovšetko.

Audionahrávku vo formáte MP3, na ktorej nemecký text rozpráva rodený hovorca, nájdete na adrese:

Čítať viac
11,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 88
Dátum vydania 16.9.2022
Formát 145x205 mm
Hmotnosť 0,14 kg
Jazyk nemčina
Ilustrátor Aleš Čuma
Prekladateľ Miroslav Šatka
EAN 9788056630020
Vek od 15
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Autor knihy

Jana Navrátilová

Jana Navrátilová

Vystudovala germanistiku na Filozofické fakultě MU a poté působila jako profesorka němčiny na středních školách. Mnohaleté zkušenosti s výukou ji inspirovaly k napsání řady úspěšných publikací, například učebnic Němčina za 24 dnů, Němčina pro lenochy a věčné začátečníky, ilustrovaného slovníku 1000 německých slovíček a dalších.