Tisíc poľných ciest

Epilóg k Madisonským mostom

Robert James Waller

Pokračovanie kultového románu a filmu Madisonské mosty!

Po desiatich rokoch od prvého vydania románu Madisonské mosty Robert James Waller prišiel s dojímavým zakončením príbehu lásky potulného fotografa a manželky farmára z Iowy.

Robert Kincaid spomína na svoj osamelý život, ktorý strávil väčšinou na cestách, a na svoju nezabudnuteľnú lásku Francescu Johnsonovú. Hľadá niečo nedefinovateľné, čo by dalo zmysel zvyšku jeho života, a tak sa opäť vydáva na cestu objavovania a nečakaných prekvapení. V starom nákladnom aute sa spolu so psom vyberie naprieč Amerikou k Rosemanovmu mostu v Iowe, na miesto svojej veľkej lásky.

Francesca Johnsonová vedie po smrti manžela osamelý život. Často sa vracia k Rosemanovmu mostu a premýšľa o nevšedných dňoch s Robertom Kincaidom pred mnohými rokmi. S úctou k spomienke na zvláštneho tuláka, ktorý zmenil jej svet, prisahá, že ho bude hľadať.

Podarí sa im po mnohých rokoch stretnúť alebo má pre nich život prichystané iné nečakané prekvapenia?

Čítať viac
15,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 208
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 5.5.2023
Formát 115x185 mm
Hmotnosť 0,26 kg
Jazyk slovenčina
Prekladateľ Otakar Kořínek
EAN 9788056633564
Vek od 18
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom a prebalom

Autor knihy

Robert James Waller

Robert James Waller

Robert James Waller bol americký autor, ktorý sa preslávil najmä vďaka románu Madisonské mosty. Okrem toho sa venoval aj hudbe a fotografii. Na sklonku života bol profesorom na univerzite, kde vyučoval manažment a ekonómiu.