Dobrý ročník 2024

Diár, ktorý sa Ti venuje

Zuzana Šimeková

„Svoj život môžeme tvoriť, alebo sa pozerať, ako sa nám deje. Svoj deň môžeme plánovať, alebo ho nechať, nech plánuje on nás...“

Dobrý ročník 2024 je motivačný diár, ktorý zostavila Zuzana Šimeková, autorka bestsellerovej knihy Krásni ľudia. Vo svojom pracovnom živote sa venuje mentoringu, koučingu a ako právnička pôsobí v manažmente medzinárodnej advokátskej kancelárie. Mesiac po mesiaci vás prevedie cestou sebarozvoja. Diár obsahuje 12 kľúčových tém, akými sú sebauznanie, sebavedomie, obavy zo zmeny, oddych či vďačnosť. Nájdete v ňom tipy na riešenia otázok, s ktorými sa pri sebapoznávaní určite stretnete, inšpiratívne myšlienky z jej kníh, priestor na vlastné vyjadrenie a v neposlednom rade vám diár uľahčí plánovanie a organizáciu svojho času.

Čítať viac
16,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 192
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 29.9.2023
Formát 114x159 mm
Hmotnosť 0,31 kg
Jazyk slovenčina
EAN 9788056635964
Vek od 15
Typ kniha
Väzba viazaná s poťahom z iného materiálu

Autor knihy

Zuzana Šimeková

Zuzana Šimeková

Zuzana Šimeková je právnička, mentorka, autorka. Študovala na prestížnych európskych univerzitách, absolvovala koučingový kurz Leadership Coaching Strategies na Harvardovej univerzite, pôsobila v Londýne, Paríži, momentálne žije v Bratislave. Dlhodobo sa venuje oblasti sebarozvoja, dosahovania pracovných cieľov, zlepšovania mäkkých zručností (tzv. soft skills), pomáha v procese kariérnych zmien, hľadania životnej vízie, hodnôt a ich komunikácie. Prednáša na rôznych fórach, seminároch a workshopoch, pracuje s tímami aj individuálnymi klientmi. Vychádza zo životných skúseností, ako aj informácií a vedenia domácich i zahraničných odborníkov a štúdií. Bola zaradená medzi 40 významných právničiek v svojej kategórii v Európe aj medzi top 100 žien česko-slovenského právneho biznisu. Stala sa jednou z 12 inšpiratívnych žien roka 2022 podľa Forbes Women Voice a jednou z desiatich žien Českej republiky a Slovenska, ktoré inšpirujú silným príbehom podľa magazínu Top Fashion v roku 2021. Je autorkou románu Krásni ľudia, ktorý vyšiel vo vydavateľstve Lindeni v lete 2022 a stal sa slovenským bestsellerom. Kniha sa venuje aj otázkam duševného zdravia a tomu, aké ťažké následky dokáže mať vysoké pracovné tempo, ale zároveň ukazuje, že existuje aj cesta k rovnováhe. Na jeseň 2023 vychádza jej ďalší román Ľudia nie sú stromy, v ktorom zostáva verná téme životných zmien a hľadaniu svojej cesty, rovnováhy medzi prácou a súkromím, krehkosti vzťahov.