Dokonalé stopy (s podpisom)

Helen Fieldsová

Prvá časť strhujúcej krimi série, ktorá vám vyrazí dych!

„Dokonalý zločin je taký, o ktorom nikto nevie.“

V odľahlom kúte Škótskej vysočiny zhorelo telo Elaine Buxtonovej. Jediné stopy, podľa ktorých môže polícia hľadanú právničku identifikovať, sú zub a zdrap zakrvavenej šatky. V tajnej miestnosti kdesi v Edinburghu medzitým skutočná Elaine Buxtonová vydesene kričí do tmy.

Inšpektor Callanach zanechal sľubnú kariéru v Interpole a v Edinburghu začína od nuly. Obstojí pred novými kolegami a podarí sa mu nájsť vraha, ktorý za sebou veľmi starostlivo zahladzuje všetky stopy?

Rafinovaná zápletka, ktorá vás chytí od prvej stránky, naozaj odporný zločinec a sympatická dvojica vyšetrovateľov – „krásavec Callanac“ a svojská, tvrdohlavá Ava Turnerová, to sú prísady, vďaka ktorým si túto knihu vychutná každý fanúšik detektívneho žánru.

Čítať viac
20,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Žáner detektívka
Počet strán 328
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 28.4.2023
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,48 kg
Jazyk slovenčina
Číslo dielu 1
Prekladateľ Vladislav Gális
EAN 5000000000004
Vek od 18
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom a prebalom

Ďalšie tituly z rady "Dokonalý detektív Callanach"

Autor knihy

Helen Fieldsová

Helen Fieldsová

Pracovala ako právnička a venovala sa aj vážnym kriminálnym prípadom. Po narodení druhého dieťaťa spolu s manželom založili produkčnú spoločnosť, kde sa uplatnila aj ako scenáristka. Debutovala fantasy knihami, ktoré si vydávala sama. Predslávila sa najmä vďaka sérii trilerov s detektívom Lucom Callanachom.