Odovzdali sme hlavnú cenu Lindeni Challenge

Priamo v krásne zrekonštruovanom renesančnom kaštieli v Divíne sme odovzdali hlavnú cenu našej netradičnej súťaže #LindeniChallenge v maľovaní nohami.

Najkrajší obraz namaľovala podľa hlasovania našich fanúšikov Ľudmila Štupáková a ako sa ukázalo, lepšieho víťaza súťaž ani nemohla mať, Ľudmila je nielen učiteľkou výtvarnej výchovy na tamojšej základnej škole, ale aj neúnavnou organizátorkou kultúrnych podujatí. „Knihy si prečítame a potom ich venujem tunajšej knižnici,“ povedala nám. Do súťaže sa zapojila z recesie a nebanuje: „Mali sme z toho skvelú zábavu a ešte aj knihy vyhrám? To som ani nevedela!“ Výherkyni sme zatiaľ odovzdali 39 kníh, ktoré vyšli od septembra pod značkou Lindeni a až do augusta jej budeme posielať ďalšie. „Ďakujem krásne. Už číta celý kaštieľ, syn aj dcéra. Každý si niečo našiel,“ napísala nám SMS už krátko po našom odchode z Divína. „Takže sme dnes mali Vianoce.“ Ešte raz gratulujeme a tešíme sa!

 

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!