Kvapka šťastia v rannej káve

Agnes Martin-Lugand

Uverila som, že šťastie môže prísť...

Uverila som, že šťastie môže prísť... Vášnivá učiteľka tanca a úžasný mondénny život v Paríži. To je Hortenzia. Tanec je pre ňu všetkým, žije svoj bezstarostný, sebecký život, miluje a je milovaná. Mala by byť dokonale šťastná – áno, má pocit, že je. Ale prečo potom ten neodbytný pocit, že niečo v hĺbke duše občas zaškrípe a zabolí? Hortenzia dlho odmieta o tom premýšľať a čeliť smutnej realite. Blíži sa štyridsiatka, jej milovaný je ženatý a ona sa rokmi nebadane zmenila na pasívnu pozorovateľku vlastného života. Až jedného dňa drsná náhoda všetko zmení a Hortenzia musí prijať nové výzvy, aby dostala šancu na nový život...
Čítať viac
12,49 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 360
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 3.5.2019
Formát 115x185 mm
Hmotnosť 0,41 kg
Jazyk slovenčina
Prekladateľ Zuzana Szabóová
EAN 9788056610299
Vek od 15
Typ kniha

Autor knihy

Agnes Martin-Lugand

Agnes Martin-Lugand

Agnes Martin-Lugand sa narodila v roku 1979 v Saint-Malo vo Francúzsku. Vyštudovala psychológiu a šesť rokov pracovala ako klinická psychologičká. Svoj prvý román Šťastní ľudia čítajú a pijú kávu publikovala na internete a hneď zaznamenal veľký úspech. Zakrátko vyšiel aj knižne, ako aj ďalšie tri romány: Entre mes mains le bonheur se faufile - Šťastie uniká pomedzi prsty; La vie est facile, ne t´inquiete pas - Život je ľahký, nerob si starosti a Désolée, je suis attendue - Ľutujem, nemám čas. Romány Agnes Martin-Lugandovej boli preložené do mnohých jazykov a filmové práva vlastní americký producent Harvey Weinstein.

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!