Šťastie mi uniká pomedzi prsty

Agnes Martin-Lugand

Koniec je vždy aj začiatkom. Nový román bestsellerovej autorky Agnes Martin-Lugandovej.

Bohémske prostredie parížskej módy nie je dosť seriózne pre dievča z provinčného mestečka, a tak sa Iris – presne podľa rodičovského scenára – stane úradníčkou v banke a zabezpečenou manželkou lekára. Nudná práca a jednotvárny život v malom meste ju ubíjajú a Iris čoraz častejšie myslí na svoj dávny sen – kresliť modely a vdýchnuť im život pomocou ihly a nití. Keď zistí, že manžel, vzorný a vážený pán doktor, nie je až taký vzorný a ich vzťah sa napokon rozpadá, Iris sa zrúti celý svet. Nové výzvy, noví ľudia a vzrušujúci život – to ju čaká vo vysnenom Paríži, ktorý ju mal vyliečiť z traumy a pootvoriť jej dvierka do sveta módy, ktorý jej už v detstve učaroval.
Čítať viac
12,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 312
Dátum vydania 23.11.2018
Formát 115x185 mm
Hmotnosť 0,36 kg
Jazyk slovenčina
Prekladateľ Zuzana Szabóová
EAN 9788056607664
Vek od 15
Typ kniha

Recenzia médii

Jana Nemčeková

vinlit.sk - Šťastie mi uniká pomedzi prsty

Predtým, ako som sa pustila do čítania najnovšej knihy francúzskej spisovateľky Agnes Martin-Lugand, začítala som sa na internete do recenzií na jej predošlé diela. Z pozitívnych reakcií čitateliek som bola príjemne prekvapená, nečakala som totiž, že by u nás na Slovensku, kde čitateľky vyhľadávajú skôr domácu tvorbu, bola Martin-Lugand taká známa a jej knihy také vyhľadávané. Po prečítaní jej nov...

Autor knihy

Agnes Martin-Lugand

Agnes Martin-Lugand

Agnes Martin-Lugand sa narodila v roku 1979 v Saint-Malo vo Francúzsku. Vyštudovala psychológiu a šesť rokov pracovala ako klinická psychologičká. Svoj prvý román Šťastní ľudia čítajú a pijú kávu publikovala na internete a hneď zaznamenal veľký úspech. Zakrátko vyšiel aj knižne, ako aj ďalšie tri romány: Entre mes mains le bonheur se faufile - Šťastie uniká pomedzi prsty; La vie est facile, ne t´inquiete pas - Život je ľahký, nerob si starosti a Désolée, je suis attendue - Ľutujem, nemám čas. Romány Agnes Martin-Lugandovej boli preložené do mnohých jazykov a filmové práva vlastní americký producent Harvey Weinstein.

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!