Šťastie mi uniká pomedzi prsty

Agnes Martin-Lugand

Koniec je vždy aj začiatkom. Nový román bestsellerovej autorky Agnes Martin-Lugandovej.

Bohémske prostredie parížskej módy nie je dosť seriózne pre dievča z provinčného mestečka, a tak sa Iris – presne podľa rodičovského scenára – stane úradníčkou v banke a zabezpečenou manželkou lekára. Nudná práca a jednotvárny život v malom meste ju ubíjajú a Iris čoraz častejšie myslí na svoj dávny sen – kresliť modely a vdýchnuť im život pomocou ihly a nití. Keď zistí, že manžel, vzorný a vážený pán doktor, nie je až taký vzorný a ich vzťah sa napokon rozpadá, Iris sa zrúti celý svet. Nové výzvy, noví ľudia a vzrušujúci život – to ju čaká vo vysnenom Paríži, ktorý ju mal vyliečiť z traumy a pootvoriť jej dvierka do sveta módy, ktorý jej už v detstve učaroval.
Čítať viac
12,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 312
Dátum vydania 23.11.2018
Formát 115x185 mm
Hmotnosť 0,36 kg
Jazyk slovenčina
Prekladateľ Zuzana Szabóová
EAN 9788056607664
Vek od 15
Typ Kniha

Autor knihy

Agnes Martin-Lugand

Agnes Martin-Lugand

Agnes Martin-Lugand sa narodila v roku 1979 v Saint-Malo vo Francúzsku. Vyštudovala psychológiu a šesť rokov pracovala ako klinická psychologičká. Svoj prvý román Šťastní ľudia čítajú a pijú kávu publikovala na internete a hneď zaznamenal veľký úspech. Zakrátko vyšiel aj knižne, ako aj ďalšie tri romány: Entre mes mains le bonheur se faufile - Šťastie uniká pomedzi prsty; La vie est facile, ne t´inquiete pas - Život je ľahký, nerob si starosti a Désolée, je suis attendue - Ľutujem, nemám čas. Romány Agnes Martin-Lugandovej boli preložené do mnohých jazykov a filmové práva vlastní americký producent Harvey Weinstein.

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!