Volám sa Anna

Lizzy Barber

Čo ak bol celý váš život klamstvo?

Dve mladé ženy zúfalo túžia spoznať pravdu. Ako ďaleko musia zájsť, aby mohli nechať minulosť minulosťou? Annu učili, že cnostný život je cesta k Bohu. Na svoje osemnáste narodeniny sa však vzbúri proti maminým pravidlám a navštívi najväčší floridský zábavný park. Nikdy nemala dovolené tam ísť, tak prečo, keď tam príde, sa jej všetko zdá známe? Súvisí to so záhadným listom, ktorý dostane v ten istý deň? Rosie vyrastala v tieni nezvestnej sestry, ktorú si ledva pamätá, jej rodina je zničená bezvýsledným pátraním po stratenom dieťati. Teraz, na pätnáste výročie sestrinho zmiznutia, sa naplno rozpúta mediálny cirkus a Rosie sa rozhodne odhaliť pravdu. Nájde odpoveď, prv než sa jej rodina rozpadne?
Čítať viac
13,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Žáner triler
Počet strán 320
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 17.1.2020
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,46 kg
Jazyk slovenčina
EAN 9788056615201
Vek od 15
Typ kniha

Autor knihy

Lizzy Barber

Lizzy Barber

Lizzy Barber vyštudovala anglickú literatúru na Cambridgeskej univerzite a pracuje ako vedúca marketingu pre sieť reštaurácií. Jej debut – krimi román My Name Is Anna sa stal víťazom súťaže prvých krimi románov, ktorú vyhlasuje Daily Mail. Lizzy Barber žije so svojím manželom v Londýne a v súčasnosti pracuje na svojom druhom románe.

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!