Konšpirácie

Charlotte Greig

Komplexný pohľad na svetovo známe konšpiračné teórie

Veríte konšpiračnom teóriám? Nikto nemôže poprieť, že sa v minulosti odohrali veci, ktoré nikto nedokázal spoľahlivo vysvetliť. Prečo let MH370 na ceste z Kuala Lumpur do Pekingu zrazu zmizol bez stopy? Ako sa nahé telo Garetha Williamsa, lámača šifier pracujúceho pre britskú GCHQ, dostalo do zamknutej športovej tašky, ktorú našli v jeho byte v Pimlicu? Naozaj nariadil ruský prezident Vladimír Putin zabiť dvojitého agenta Alexandra Litvinenka rádioaktívnym polóniom? A dostal sa prezident Trump k moci za pomoci Rusov?

Táto knižka vás uvedie do sveta konšpiračných teórií od vraždy Johna F. Kennedyho cez tajomstvo Iluminátov a Bilderberskej skupiny až po skutočnosti odhalené Julianom Assangom či Edwardom Snowdenom. Snaží sa tiež odpovedať na tie najdôležitejšie otázky týkajúce sa kauzy Watergate, Roswellského incidentu i parížskej autonehody, po ktorej zomrela princezná Diana, a ďalších.

Za žiadnych okolností ale nepresvedčuje, nenavádza ani neagituje – konečné rozhodnutie, k akému výkladu sa prikloniť, necháva predovšetkým na vašom zvážení...

Čítať viac
13,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 128
K stiahnutiu pdf Obsah.pdf
Dátum vydania 22.11.2019
Formát 215x280 mm
Hmotnosť 0,74 kg
Jazyk slovenčina
EAN 9788056613825
Vek od 15
Typ kniha

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!