S láskou z Ríma

Jules Wake

i Pripravujeme

Ide do Ríma hľadať otca, no odhalí rodinné tajomstvo a nájde oveľa viac!

Ide do Ríma hľadať otca, no odhalí rodinné tajomstvo a nájde oveľa viac...

Romantický vzťah je to posledné, na čo Lisa myslí, keď sa ocitne v krásnom apartmáne v Ríme so svojím kamarátom z detstva Willom Ryanom. Nielen preto, že z Willa sa stal jej úhlavný nepriateľ, no čakajú ju dôležitejšie veci – chce vypátrať svojho otca, ktorý sa jej odcudzil.

Keď však pri hľadaní narazí na prvú prekážku a Will jej pomôže zorientovať sa, ba dokonca ju povodí po romantických pamiatkach Ríma a predstaví jej jedinečné talianske chute, Lisy sa zmocní podozrenie, že ju nezvádza iba Rím.

Počas pátrania Lisa a Will odhala dávno pochované tajomstvá z minulosti, na ktoré ani jeden z nich nie je pripravený. Tajomstvá, ktoré životy ich oboch obrátia naruby...

Čítať viac
18,99 € Odporúčaná cena
Expedujeme 16.8.2024

Informácie

Počet strán 352
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 23.8.2024
Formát 130x200 mm
Jazyk slovenčina
Prekladateľ Tamara Chovanová
EAN 9788056641071
Vek od 18
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Ďalšie tituly z rady "S láskou z ..."

Autor knihy

Jules Wake

Jules Wake

Než se rodačka z Yorkshiru stala spisovatelkou, pracovala ve světě PR pro mnoho známých značek. Díky této zkušenosti měla možnost zdokonalit své spisovatelské dovednosti a také poznat mnoho evropských měst, která se objevují v její literární tvorbě. Jules Wake snila o dráze spisovatelky už od svých deseti let. V roce 2014 debutovala knihou Talk to Me. Její druhý román Pozdrav z Itálie se stal bestsellerem. Kniha je obsahově volně propojená s dalšími příběhy S láskou z Paříže a S láskou z Říma. Vánoční atmosféru autorka zachycuje v románech S láskou z Londýna a Notting Hill pod sněhem. Příběhy Jules Wake se odehrávají v kulisách atraktivních destinací stejně jako oblíbená série Romantické útěky (Cukrárna v Paříži, Hrad ve Skotsku), kterou autorka napsala pod jménem Julie Caplinová.