Bankárova žena

Cristina Alger

Prvotriedny triler i lákavá sonda do životov ľudí z atraktívneho a tajomného prostredia veľkých financií.

Čo môže byť šokujúcejšie ako nečakaná smrť milovaného manžela? Tajomstvá, ktoré po ňom ostali.

Annabelin dokonalý život bohatej emigrantky v Ženeve sa rozpadne v okamihu, keď jej oznámia, že jej manžel, vplyvný bankár Matthew, zahynul pri havárii lietadla v Alpách. Podozrenie, že nehoda v skutočnosti nebola náhoda, ju motivuje vložiť všetky sily do pátrania po pravde. Na krk jej dýchajú mocní nepriatelia a v hlave víria zmätené otázky, či svojho manžela skutočne poznala.

Investigatívna novinárka Marina píše článok o banke Swiss United, kde Matthew pracoval. Keď však odhalí dôkazy o šokujúcom globálnom finančnom škandále, v ktorom má prsty zákulisie banky, situácia ju donúti urobiť nepredstaviteľné rozhodnutie...

Bankárova žena je prvotriedny triler i lákavá sonda do životov ľudí z atraktívneho a tajomného prostredia veľkých financií.

Čítať viac
13,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Žáner román
triler
Počet strán 344
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 24.5.2019
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,48 kg
Jazyk slovenčina
Prekladateľ Patrik Roľko
EAN 9788056610664
Vek od 15
Typ kniha

Autor knihy

Cristina Alger

Cristina Alger

Cristina Alger je rodená Newyorčanka, vášnivá čitateľka, bežkyňa a mama dvoch rozkošných detí. Pred tým, ako sa stala spisovateľkou, pracovala ako finančná ananlytička a firemná advokátka. Debutovala románom The Darlings, ktorý vyšiel v roku 2012. Bankárova žena (Banker´s Wife), inteligentný triler z finančného prostredia s atraktívnymi postavami, je jej tretí román.

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!