Továreň na bábiky

Elizabeth Macneal

i Pripravujeme
Londýn, 1850 V Hyde Parku sa práve koná najdôležitejšia udalosť, ktorú mesto kedy zažilo. V dave, ktorý sa tu zhromaždil, sa náhodne stretne Iris, nádejná maliarka, s čudákom Silasom. Pre Iris je to len chvíľka, na ktorú hneď zabudne, ale pre zberateľa Silasa, ktorého uchvacuje zvláštnosť a krása, znamená nový začiatok. Keď prerafaelistický umelec Louis Frost požiada Iris, aby sa stala jeho modelkou, súhlasí, ale s podmienkou, že ju zároveň bude učiť maľovať. Zrazu sa jej svet začína rozširovať, stáva sa svetom umenia a lásky. No Silas od osudného stretnutia s ňou myslí len na jednu vec a jeho posadnutosť je čoraz temnejšia… Továreň na bábiky je román plný vzrušenia a zobrazuje pestrý život vo viktoriánskom Londýne. Je to vášnivý príbeh o láske a zároveň desivý príbeh ženy, ktorá sa túži oslobodiť.
Čítať viac
13,99 € Odporúčaná cena
Expedujeme od 20.5.2019

Informácie

Počet strán 352
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 24.5.2019
Formát 130x200 mm
Jazyk slovenčina
EAN 9788056610695
Vek od 15
Typ kniha

Autor knihy

Elizabeth  Macneal

Elizabeth Macneal

Elizabeth Macnealová pochádza zo Škótska, v súčasnosti žije v Limehouse, East London, kde sa venuje keramike. Pracuje v malom štúdiu vo svojej záhrade. Okrem toho prednáša anglickú literatúru na Oxfordskej univerzite. V minulosti niekoľko rokov pracovala v City. V roku 2017 získala titul MA v odbore tvorivé písanie na UEA, kde získala i štipendium Malcolma Bradburyho. The Doll Factory (Továreň na bábiky, 2019), Elizabethina prvotina, vyhrala The Caledonian Novel Award v roku 2018.

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!