Ako hovoriť, keď deti nechcú počúvať

Joanna Faber

Váš sprievodca a pomocník pri výchove šťastných detí.

Najnovší sprievodca zo série bestsellerov Ako hovoriť aplikuje dôveryhodné a efektívne komunikačné stratégie na riešenie najťažších výziev pri výchove detí.

Joanna Faber a Julie King tentokrát prispôsobili osvedčené komunikačné stratégie niektorým z najnáročnejších momentov rodičovstva – od záchvatov hnevu cez závislosť od technológií až po rozhovory o nepríjemných témach.

V prvej časti knihy sa zoznámite so základnými komunikačnými zručnosťami, vďaka ktorým budete schopní zmeniť váš vzťah s deťmi. V druhej časti odpovedajú Joanna a Julie na konkrétne otázky, podelia sa o skutočné príbehy a predstavia nástroje na riešenie problémov, ako sú domáce úlohy, súrodenecké bitky, dilemy ohľadom používania technológií, problémy s trestami a ďalšie.

Prostredníctvom kombinácie reálnych príbehov od rodičov a učiteľov, vtipných ilustrácií a zábavných cvičení ponúka kniha Ako hovoriť, keď deti nechcú počúvať spoľahlivé riešenia problémov, s ktorými sa už stretol každý rodič, starý rodič, učiteľ a ktokoľvek, kto žije alebo pracuje s deťmi. Čitatelia si v nej môžu nalistovať akúkoľvek tému, ktorá ich zaujíma, a nájsť tipy pomocou praktických „zhrnutí“ nachádzajúcich sa na konci každej kapitoly.

„Motivujúca kniha plná nápadov, ku ktorým sa oplatí vracať! Vďaka tejto knihe budú všetci rodičia pripravení zvládnuť každú situáciu ľavou zadnou.“ – Publishers Weekly

„Rodičia hľadajúci komplexný prístup k výchove si túto knihu zamilujú.“ – Booklist

Čítať viac
16,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 296
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 17.2.2023
Formát 167x225 mm
Hmotnosť 0,46 kg
Jazyk slovenčina
Prekladateľ Radka Smržová
EAN 9788056629710
Vek od 18
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená