Ako žiť s ľahkosťou

Francine Jay

Nová kniha plná ľahkosti od autorky bestselleru Radosť z mála!

Máte občas pocit, že vás život ťahá ku dnu? Že všetky tie povinnosti doma, v práci, obavy z toho, čo bude, sú už na vás priveľa? Ľahkosť je čarovné slovíčko, ktoré sa môže stať vaším mottom a kľúčom k životnej zmene.

O triedení vecí sa už napísali stohy kníh. Ako žiť s ľahkosťou je však iná. Nie je len o zbavovaní sa nepotrebných vecí, ale aj zaťažujúcich myšlienok, emócií či zbytočných aktivít. Krok za krokom vás naučí, ako si vytvoriť v domácnosti viac priestoru, menej a zdravšie jesť, zorganizovať si svoj deň tak, aby ste zvládli všetky povinnosti a zároveň mali čas na seba a svojich blízkych, a odľahčiť vlastnú dušu.

Ponorte sa do tejto knihy receptov na minimalizmus: autorka celosvetovo úspešnej príručky Radosť z mála ich pre vás zostavila tak, aby vám zakaždým poskytli útechu, radu a inšpiráciu. Stačí pár minút denne a váš život opäť nadobudne ľahkosť a pôvab. A čo je skvelé, znížite spotrebu a prispejete k tomu, aby rovnako krásna a bez zbytočnej záťaže bola aj naša planéta!

Čítať viac
12,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 248
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 4.6.2021
Formát 152x203 mm
Hmotnosť 0,39 kg
Jazyk slovenčina
Originálny názov Lightly
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Gabriela Patkolová
EAN 9788056622452
Vek od 18
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Autor knihy

Francine Jay

Francine Jay

Francine Jay je blogerka a autorka známa aj pod prezývkou Miss Minimalist. Na svojej stránke aj v knihách píše o tom, ako žiť s málom. Poskytuje rady, delí sa o svoje skúsenosti a odpovedá fanúšikom a záujemcom na všetky otázky. Francine svojimi nenáročnými a účinnými metódami minimalistického desatora pomohla stovkám ľudí, aby si urobili doma poriadok a zjednodušili život. Publikovala aj v mnohých magazínoch či médiách ako: CNN, BBC, The Guardian, The Financial Times, Forbes či The Huffington Post. V slovenskom jazyku vyšli jej knihy Radosť z mála a Ako žiť s ľahkosťou.