Myseľ šampióna

Michal Kopčan

Ako športovať na maximum a maximálne si to užívať!

Najlepší športovci majú nielen skvelé fyzické schopnosti, kondíciu a technické zručnosti, ale disponujú aj správnym nastavením mysle – sú považovaní za mentálne silných športovcov.

Ak sa chceš stať skutočne najlepším športovcom, akým len môžeš byť, musíš už dnes začať pracovať na rozvíjaní mysle šampióna.

Pomocou tejto knihy dokážeš výrazne zlepšiť svoju celkovú športovú výkonnosť. Stratégie, techniky, metódy a určité princípy špičkovej výkonnosti v nej uvedené podrobne popisujú, ako môžeš dosiahnuť vrchol svojej športovej výkonnosti.

Kniha je určená aj rodičom mladých športovcov, ktorí chcú kontinuálne rozvíjať mentálnu odolnosť svojho dieťaťa, a tak ho adekvátne pripraviť na rôzne záťažové situácie, ktoré so sebou šport, ale aj samotný život prinášajú.

Ak si tréner a chceš získať základy mentálneho tréningu, a aj týmto spôsobom pomôcť sebe a svojim zverencom na ceste za úspechom, aj pre teba je určená práve táto kniha.

Kniha Myseľ šampióna je pre teba tým správnym sprievodcom na ceste za naplnením tvojich športových i osobných cieľov.

Čítať viac
15,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 208
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 27.10.2023
Formát 145x205 mm
Hmotnosť 0,32 kg
Jazyk slovenčina
EAN 9788056636480
Vek od 15
Typ kniha
Väzba mäkké dosky z kartónu

Autor knihy

Michal Kopčan

Michal Kopčan

Michal Kopčan je certifikovaný mentálny tréner, profesionálny člen medzinárodnej federácie IMGCA a mentálny tréner špičkových športovcov, ktorý okrem profesionálnych tímov spolupracoval so športovcami ako Marián Gáborík, Libor Kozák, Róbert Vittek, Milan Bartovič, Mário Bližnák, Ivan Baranka, Matúš Sukeľ, Ladislav Almási, Karol Sloboda a s mnohými ďalšími známymi slovenskými i zahraničnými osobnosťami.