Zaklínač: Zaklínač (poviedka 1)

Exkluzívne vydanie poviedky Zaklínač

Andrzej Sapkowski

Fenomén Zaklínač v krásnom ilustrovanom spracovaní.

Fenomén Zaklínač v krásnom ilustrovanom spracovaní. Exkluzívne vydanie úvodnej poviedky Zaklínač zo zbierky Posledné želanie.

Zaklínač Geralt z Rivie prichádza do mesta Wizyma v kráľovstve Temeria, aby prelomil kliatbu dcéry kráľa Foltesta, ktorú začarovali za strigu. Namiesto vrúcneho objatia ho víta nevraživosť obyvateľov a postupne zisťuje, že osud strigy je oveľa viac zamotaný a úzko prepletený s intrigami šľachticov na kráľovskom dvore.

Ilustrátor Timothée Montaigne získal jedinečnú možnosť vtisnúť zaklínačovi Geraltovi z Rivie svoj výtvarný rukopis. V spolupráci s francúzskym vydavateľstvom Bragelonne prinášame slovenským fanúšikom unikátnu knižnú publikáciu – ilustrované vydanie poviedky Zaklínač s celostránkovými ilustráciami v exkluzívnom formáte a knižnom prevedení.

Čítať viac
24,90 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 56
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 22.4.2022
Formát 273x365 mm
Hmotnosť 0,98 kg
Jazyk slovenčina
Ilustrátor Timothée Montaigne
Rady Zaklínač
Prekladateľ Karol Chmel
EAN 9788056624425
Vek od 18
Typ kniha
Väzba kombinovaný poťah s pláteným chrbtom

Autor knihy

Andrzej Sapkowski

Andrzej Sapkowski

Andrzej Sapkowski patrí medzi najznámejších poľských spisovateľov. Svetovú slávu získal fantastickými poviedkami o bielovlasom zaklínačovi Geraltovi z Rivie. Prvú z nich publikoval časopisecky v roku 1986. Vznikla z nich Sága o Zaklínačovi, pozostáva z poviedkových zbierok Posledné želanie a Meč osudu a z románov Krv elfov, Čas opovrhnutia, Krst ohňom, Veža lastovičky, Pani Jazera a Búrková sezóna. Za svoje opus magnum považuje historickú fantasy Husitská trilógia, ktorá sa odohráva v Česku a Sliezsku počas husitských bojov.