Zaklínač: Menšie zlo (poviedka 2)

Exkluzívne vydanie poviedky Menšie zlo

Andrzej Sapkowski

Dokonalý dar pre každého fanúšika série Zaklínač

Fenomén Zaklínač v krásnom ilustrovanom spracovaní. Exkluzívne vydanie poviedky Menšie zlo zo zbierky Posledné želanie.

Zaklínač Geralt stretáva v mestečku Blaviken čarodejníka Stregobora, po ktorého krku pasie Renfri. Prenasleduje Stregobora, pretože sa ju pokúsil zabiť a má na svedomí, že ju vyhnali z domova. Zaklínač stojí pred dilemou. Má pomôcť Stregoborovi a zabiť dievča, ktoré považujú za mutantku, alebo opustiť Blaviken a vystaviť tak čarodejníka a nevinných obyvateľov istej smrti? Geralt si až do konca nie je istý, či si naozaj vybral menšie zlo.

Ilustrátor Ugo Pinson získal jedinečnú možnosť vtisnúť zaklínačovi Geraltovi z Rivie svoj výtvarný rukopis. V spolupráci s francúzskym vydavateľstvom Bragelonne prinášame slovenským fanúšikom unikátnu knižnú publikáciu – ilustrované vydanie poviedky Menšie zlo s celostránkovými ilustráciami v exkluzívnom formáte a knižnom prevedení.

Čítať viac
29,90 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 56
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 25.11.2022
Formát 273x365 mm
Hmotnosť 0,96 kg
Jazyk slovenčina
Ilustrátor Ugo Pinson
Rady Zaklínač
Prekladateľ Karol Chmel
EAN 9788056632482
Vek od 18
Typ kniha
Väzba kombinovaný poťah s pláteným chrbtom

Autor knihy

Andrzej Sapkowski

Andrzej Sapkowski

Andrzej Sapkowski patrí medzi najznámejších poľských spisovateľov. Svetovú slávu získal fantastickými poviedkami o bielovlasom zaklínačovi Geraltovi z Rivie. Prvú z nich publikoval časopisecky v roku 1986. Vznikla z nich Sága o Zaklínačovi, pozostáva z poviedkových zbierok Posledné želanie a Meč osudu a z románov Krv elfov, Čas opovrhnutia, Krst ohňom, Veža lastovičky, Pani Jazera a Búrková sezóna. Za svoje opus magnum považuje historickú fantasy Husitská trilógia, ktorá sa odohráva v Česku a Sliezsku počas husitských bojov.