Zaklínač: Posledné želanie (poviedka 3)

Exkluzívne vydanie poviedky Posledné želanie

Andrzej Sapkowski

Nádherné ilustrovené vydanie poviedky zo série Zaklínač

Fenomén Zaklínač v krásnom ilustrovanom spracovaní. Exkluzívne vydanie poviedky Posledné želanie zo zbierky Posledné želanie.

Blyskáča posadne mocný džin oslobodený z fľaše. Geralt sa preto vydáva do mesta Rinda, kde prosí o pomoc čarodejnicu Yennefer. Tá síce Blyskáča vylieči, ale zároveň očaruje Geralta a s jeho pomocou sa pomstí ľuďom v meste. Yennefer chce džina znova vyvolať a chytiť ho, lenže to sa jej nepodarí, pretože Geraltovi splnil iba dve priania a nemôže odísť, kým nesplní aj to tretie.

Ilustrátor Mikaël Bourgouin získal jedinečnú možnosť vtisnúť zaklínačovi Geraltovi z Rivie svoj výtvarný rukopis. V spolupráci s francúzskym vydavateľstvom Bragelonne prinášame slovenským fanúšikom unikátnu knižnú publikáciu – ilustrované vydanie poviedky Posledné želanie s celostránkovými ilustráciami v exkluzívnom formáte a knižnom prevedení.

Čítať viac
29,90 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 56
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 25.11.2022
Formát 273x365 mm
Hmotnosť 0,97 kg
Jazyk slovenčina
Ilustrátor Mikaël Bourgouin
Rady Zaklínač
Prekladateľ Karol Chmel
EAN 9788056632499
Vek od 18
Typ kniha
Väzba kombinovaný poťah s pláteným chrbtom

Autor knihy

Andrzej Sapkowski

Andrzej Sapkowski

Andrzej Sapkowski patrí medzi najznámejších poľských spisovateľov. Svetovú slávu získal fantastickými poviedkami o bielovlasom zaklínačovi Geraltovi z Rivie. Prvú z nich publikoval časopisecky v roku 1986. Vznikla z nich Sága o Zaklínačovi, pozostáva z poviedkových zbierok Posledné želanie a Meč osudu a z románov Krv elfov, Čas opovrhnutia, Krst ohňom, Veža lastovičky, Pani Jazera a Búrková sezóna. Za svoje opus magnum považuje historickú fantasy Husitská trilógia, ktorá sa odohráva v Česku a Sliezsku počas husitských bojov.